İletişim: 0212 466 1661
 
Sevgiliye Saat Hediye Önerileri
15 Apr

Sevgiliye Saat Hediye Önerileri

Posted By: John Doe Times Read: 219 Comments: 0

Sevgiliye Saat Hediye Önerileri


Sevgilinizle güzel bir yıla merhaba dediniz ve önünüzde tanışma yıldönümü, Sevgililer Günü, evlenme yıldönümü gibi özel tarihler mevcut. O halde sevgiliye hediye alma konusunda bir seçim yapmanız gerekiyor. Peki bu seçimi saatten yana kullanmaya ne dersiniz? Sevgiliye saat hediye önerilerini sizin için bir araya getirdik.

Her ilişkide çiftler birbirlerini mutlu edebilmek için farklı zamanlarda hediyeler alarak ilişkilerine de yeni ve minik heyecanlar eklerler. Bu sayede birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini, onunla nasıl bir yaşam geçirmek istediklerini de iletmiş olurlar. Bu hediyelerden bir tanesi ise sevgiliye hediye edildiğinde yepyeni bir anlamla hediye edilir.


Sevgiliye Saat Almak

Sevgiliye saat almak çok farklı bir anlam ifade eder. En temel anlamlardan bir tanesi “Seninle birlikte çok uzun bir yaşam geçirmek istiyorum.” demektir. Çünkü saat bizim anlarımızı takip eder, dakikalarımızı, saatlerimizi, günlerimizi bize gösterir. Adeta bir ayna gibidir ve bize zamanın ne kadar kıymetli olduğunu anlatır. Eğer sevgilinize hediye bir saat alırsanız işte o zaman zamanın onunla çok daha değerli olduğunu da söylemiş olursunuz. Bu sayede sembolik olarak zamanı birlikte geçirmek istediğinizi iletebilirsiniz.

Bir evlenme teklifi yerine de geçebilir hatta. Ancak bu kez yüzük yerine en az onun kadar güçlü bir sembol vardır elinizde. Saat, artık sevgiliniz için yalnızca zamanı öğrendiği bir araç değil sizi her zaman hatırlayacağı ve baktıkça mutlu olacağı özel bir parçaya dönüşür.

Böylece sevgilinizle aranızda çok daha güçlü bir bağ kurmuş olursunuz.

Sevgiliye Hangi Saat Hediye Edilir?

Sevgiliye saat hediye hederken onun tarzını mutlaka dikkate almalı, neyi sevip neyi sevmediğini düşünmelisiniz. Aksi halde her zaman yanında taşımak isteyeceği bir anıdan ziyade çok hoşlanmayacağı bir hediyeye dönüşebilir. Sevgilinize onu en iyi şekilde yansıtan saati seçtiğinizde ise ona bir kez de onu ne kadar iyi tanıdığınızı göstermiş olursunuz.

Sevgiliniz için bir erkek saati almak istiyorsunuz ancak hangisini almanız gerektiğine tam emin olamadınız. O halde size çok harika önerilerimiz var.

Lee Cooper erkek saat kategorisinde onun için seçebileceğiniz harika saatler mevcut. Gümüş, altın ya da siyah renkte, çelik ya da deri kayışlı, farklı kadranlarla tarzını tamamlayacak ve tarzına mükemmel bir dokunuş katacak saatleri mutlaka incelemelisiniz. 

Bu saatler arasından sizin için birkaç seçim yapmamız gerekirse de hemen iletelim. Smart casual bir tarza sahipse ancak iddialı duruşundan hiçbir zaman kaybetmiyorsa o halde Lee Cooper 06982.50 kol saati tam ona göre olacak. 

Daha klasik bir görünümü seviyorsa ve kendini şıklıkla ifade ediyorsa onun için de harika bir önerimiz mevcut: Lee Cooper Lc06983.50kol saati

Bu iki seçenekten bir tanesini seçtiğinizde eminiz ki sevgiliniz gerçekten mutlu olacak ve hediye saatinizi bir ömür boyu büyük bir keyifle birlikte takacak.

Sevgiliniz için Freelok kadın saat kategorisinde onun için seçebileceğiniz harika saatler de mevcut. Yine erkek saat modellerinde olduğu gibi gümüş ya da siyah tonlarında saat bulabileceğiniz gibi bu kez ihtişamı ile her zaman göz dolduran rose rengi de tercihler arasına ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kahverengi, mavi ve füme tonları da vazgeçilmezler arasında yerini alacaktır. 

Tıpkı erkek saatlerinde olduğu gibi kadın saat kategorisinde de sizin için iki harika seçimimiz olacak. Bunlardan ilki az önce de bahsettiğimiz gibi ihtişamlı ancak bir o kadar nazik bir renk olan rose tonlarında ve içindeki gül detayı ile de zarafeti bir üst seviyeye taşıyacak olan Freelook F1.1046.02 kadın kol saatiharika bir hediye olacak.

Daha spor tarzda saatleri seven, giyiminde yine spor elementleri kullanmaktan hoşlanan kadınlar içinse Ferruci 1351H.01kadın kol saati modelini öneriyoruz. Bu iki model dışında eminiz ki sevgiliniz için harika olacak seçenekler de mevcut. 


Yorum Yapınız