İletişim: 0212 466 1661
 
Bileğe Göre Saat Nasıl Seçilir?
15 Apr

Bileğe Göre Saat Nasıl Seçilir?

Posted By: John Doe Times Read: 243 Comments: 0

Bileğe Göre Saat Nasıl Seçilir?
 


Saat seçerken bir saatin bizimle bütün haline gelmesini ve parçamız olmasını isteriz. Bu nedenle bileğe göre saat nasıl seçilir, bizim için en uygun saat hangisi olur diye düşünmeye başlarız.

İşte bu noktada saat dünyası bize oldukça geniş bir spektrum sunar çünkü pek çok saat firması farklı ayarlanabilme özellikleri ile birlikte saatler üretiyor. Bu sayede bizler de saat satın alırken bileğimize en uygun saati seçebiliyoruz.


Bileğe Göre Saat Çapı Nasıl Belirlenir?

Kayış konusu biraz daha kolay çözülebilir. Peki bileğe göre saat çapı nasıl belirlenir ve kendimize uygun saati nasıl seçebiliriz? İ

şte o noktada devreye saat kasalarının çapları girer. Öncelikle elinize mezura alın ve bileğinizi ölçün. Bileğiniz ölçücü 12-13 cm’den daha inceyse kendiniz için 38 ile 42 cm arasındaki saatleri seçebilirsiniz. Fakat bileğiniz 18 cm’den daha kalında bileğinize çok daha uygun olacak şekilde 44 ve 50 cm aralığındaki kol saatlerine bakmanızda fayda var.

Kasanın kalınlığı ve kayış genişliği de saat seçerken önemli kriterler haline geliyor. Daha yüksek ve kalın kayışlar geniş bileklerde kullanılabilir, ince ve alçak kayışlar ise 12-13 cm’den daha ince bilekler için uygun olacaktır. Kayış genişliği üründen ürüne değişiklik göstereceği için bu konuda özellikle satın alacağınız site ile iletişime geçebilir, ürün detaylarını web sitesinde inceleyebilirsiniz.

Online olarak alışveriş yapmak isterseniz ve saatin size yakışıp yakışmayacağından emin değilseniz www.simalaksesuar.com.tryi tercih edebilir, ücretsiz iade seçeneği ile birlikte saatiniz size uymadığında değiştirebilirsiniz. 


Yorum Yapınız